MultiBox Świecie

Sklepy


Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 18:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 18:00

PLAY – NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA SIEĆ W POLSCE
Z naszych dających nieograniczone możliwości usług korzysta już ponad 14,3 mln Polaków. Daje nam to ponad 27,6% udziału w rynku, ale to dla nas zdecydowanie za mało.

Jesteśmy najchętniej wybieranym operatorem przez Klientów, którzy decydują się na zmianę operatora i przeniesienie numeru. W ciągu ostatnich 8 lat PLAY pozostaje liderem wśród klientów przenoszących swój numer, osiągając udział w tym rynku (MNP) powyżej 50%.

W listopadzie 2013 wystartowaliśmy z ofertą 4G LTE, która obecnie swoim zasięgiem obejmuje ponad 81,5% populacji kraju Polski.

W marcu 2014 Play zaprezentował pierwszą na polskim rynku ofertę dedykowaną dla rodzin - FORMUŁA RODZINA. Oferuje ona nieograniczone połączenia do wszystkich sieci dla 4 kart SIM w niskiej, comiesięcznej opłacie. W sierpniu 2014 Play zaprezentował ofertę Play Internet - nielimitowany dostęp do internetu w technologii 4G LTE. Nie tylko klienci indywidualni mogą cieszyć się swobodą rozmów, także przedsiębiorcy mogą korzystać z najnowszych oferty FORMUŁA KOMFORT dla Firm.
Kto wybiera Play? Biznesmeni, fani smartfonów i ci, dla których telefon służy tylko do rozmów i wysyłania SMS-ów, uczniowie i ich nauczyciele, młodzi i starsi, mieszkańcy wielkich miast i najmniejszych miejscowości. Naszych Klientów łączy jeden cel – chcą więcej w lepszej cenie. Staramy się sprostać tym oczekiwaniom – konkurencyjne ceny, proste zasady, elastyczna oferta, innowacje, zawsze więcej.